Overslaan en naar de inhoud gaan
Meta Knol

Directeur

m.knol@leiden2022.nl
Lucien Geelhoed

Intendant & Hoofdredacteur

l.geelhoed@leiden2022.nl
Danielle Vreeburg

Zakelijk leider & Fondsenwerving

d.vreeburg@leiden2022.nl
Ellen Simons

Financieel manager

e.simons@leiden2022.nl
Sahra Almahmood

Office manager

s.almahmood@leiden2022.nl
Chris Jaeger

Projectmanager Kennis door de Wijken

c.jaeger@leiden2022.nl
Josta Hofer

Projectmanager Kennis door de Wijken

j.hofer@leiden2022.nl
Friso de Hartog

Postbus71 Manager

f.dehartog@leiden2022.nl
Ilonka Coenraad

Hoofd communicatie

i.coenraad@leiden2022.nl
Yanti Danoekoesoemo

Wetenschapscommunicator

y.danoekoesoemo@leiden2022.nl
Hanne Riekerk

Wetenschapscommunicator junior

h.riekerk@leiden2022.nl
Chel Bastiaan

Redactielid & Radio Weetlust

c.bastiaan@leiden2022.nl
Bahador Fatemi

Multimedia redacteur

b.fatemi@leiden2022.nl
Eva van Ekdom

Communicatie algemeen

e.vanekdom@leiden2022.nl
Maaike Ouwejan

Stagiair communicatie

m.ouwejan@leiden2022.nl
Stephanie Bos

Stagiair Kennis door de Wijken

s.bos@leiden2022.nl
Xenia Daineko

Stagiair Kennis door de Wijken

x.daineko@leiden2022.nl